AMARI ROMAŇI ČHIB
    6. 4. 2018

Súťaž v prednese rómskej literatúry v Rómskom jazyku

piatok, 6. apríla 2018

Mobilná aplikácia
    Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť z http://mobile.edupage.org. Do aplikácie sa môžete prihlásiť pomocou rovankého konta ako do tejto EduPage stránky. Výhodou aplikácie je, že budete dostávať okamžité notifikácie zakaždým, keď bude vypublikovaný nový rozvrh alebo suplovanie. Ak ste ešte od školy nedostali heslo, môžete sa prihlásiť ako "hosť" - budete však vidieť iba verejne dostupné informácie.

Vyhlasujeme
    28. 6. 2016

Výberové konanie na pracovnú pozíciu

Riaditeľ/ka MŠ

Učiteľ/ka MŠ

• Podporte nás

Podporte naše občianske združenie / našu neziskovú organizáciu / nadáciu pri nakupovaní cez internetové obchody, bez toho, aby Vás to stálo čo i len 1 cent navyše.

• Ak nakupujete na internete a chcete nás pri tom zároveň podporovať, pridajte si do prehliadača tohto pomocníka
    • Pomocník pri návšteve internetového obchodu zariadí, že časť vašej útraty pôjde na podporu našich aktivít
    • Ak si pomocníka nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku http://dobromat.sk
      • Na stránke vyberte obchod, v ktorom chcete nakúpiť a  naše združenie / našu organizáciu
      • Stránka Vás presmeruje do vybraného internetového obchodu, kde môžete nakúpiť
    • Za toto sprostredkovanie nákupu vyplatí obchod dobromatu províziu
    • Následne ju dobromat pošle na náš účet a my ju použijeme na našu činnosť

Dôležité je vedieť, že cena za nákup je rovnaká, či sa do internetového obchodu dostanete cez dobromat alebo priamo. To, že pôjdete cez dobromat, Vás nestojí ani cent navyše. Napriek tomu nám prispejete sumou vo výške niekoľkých % z vášho nákupu.

• 17. 5. 2016

Aktualizovali sme modul O združení

• 29. 1. 2016

Na základe rozhodnutia MŠVVaŠ SR sa mení adresa školy v našej zriadovateľskej pôsobnosti a to na:

Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium, Školská 31/15 Rimavská Sobota

Mobilní používatelia
    Milí mobilní používatelia,

Váš rozvrh si môžete skontrolovať aj na Vašom mobilnom zariadení. Ak máte iPad, iPhone alebo Android zariadenie, môžete si stiahnuť natívnu aplikáciu pre Vaše zariadenie.

Pre viac informácii, pozrite prosím mobile.edupage.org

Vznik tejto www stránky
    4. 11. 2015 Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, aktuálne suplovania a množstvo iných údajov.