Projekt 312051U581 Stimulácia vzdelávania žiakov z MRK

Publikácia - MENTORING A TÚTORING Poskytovanie mentorskej a tútorskej podpory žiakov z marginalizovaných rómskych komunít

Prinášame Vám publikáciu s názvom MENTORING A TÚTORING Poskytovanie mentorskej a tútorskej podpory žiakov z marginalizovaných rómskych komunít, v ktorej nájdete zaujímavé príbehy inšpiratívnych Rómov ako príklady rómskych osobnosti a pozitívnych vzorov, pozitívne skúsenosti zaznamenané počas realizácie projektu s názvom Stimulácia vzdelávania žiakov z MRK v rámci poskytovania mentorskej a tútorskej podpory žiakov z MRK a odporúčané aktivity v rámci skupinového mentoringu.

stiahnite tu: MENTORING A TÚTORING

cit.: GAJDOŠOVÁ, Eva, 2023. MENTORING A TÚTORING Poskytovanie mentorskej a tútorskej podpory žiakov z marginalizovaných rómskych komunít. Košice: KULTÚRNE ZDRUŽENIE OBČANOV RÓMSKEJ NÁRODNOSTI KOŠICKÉHO KRAJA, n. o. ISBN 9788057050971.